Drevené podlahy SALSA, EPOQUE, RUMBA, TANGO a BRAVO - zámkový systém Combiloc zaručuje mimoriadne ľahké spájanie a rozoberanie podlahy. K spojeniu podlahových dosiek nepotrebujete ani kladivo! Jednotlivé dosky sa jednoducho šikmo do seba zakliknú a účinne uzamknú do vysoko pevného spoja.

Drevené podlahy SALSA, EPOQUE, RUMBA, TANGO a BRAVO - zámkový systém 2-lock zaručuje mimoriadne ľahké spájanie a rozoberanie podlahy. K spojeniu podlahových dosiek nepotrebujete ani kladivo! Jednotlivé dosky sa jednoducho šikmo do seba zakliknú a účinne uzamknú do vysoko pevného spoja.

Drevené podlahy RUMBA, SALSA, VIVA a VIVA LINE - nemôže to byť jednoduchšie! Jednotlivé podlahové dosky položíte tesne ku sebe a bez použitia lepidla alebo zložitých nástrojov, budete k tomu potřebovat jen kladivo a přiklepávací blok. Výsledek bude překvapivě dokonalý i bez zbytečné námahy.

Záruka 30 rokov pre drevené podlahy kolekcií SALSA, EPOQUE, RUMBA, TANGO, BRAVO

Záruka 15 rokov pre drevene podlahy, kolekcie VIVA a VIVA LINE.

Lak Proteco Lacquer je dvojnásobne vytvrdzovaný lak, jeden z najodolnejších na svete. Tarkett robí časté kontroly odolnosti, ktoré stále znovu preukazujú, že tento lak je skutočne extrémne odolný proti poškriabaniu a stlačeniam. S podlahou upravenou lakom Proteco Lacquer dostávate produkt so špičkovou odolnosťou proti opotrebovaniu, ale zároveň je zachovaný zmyslový účinok reálneho prírodného materiálu - dreva.

Lak Proteco Natura je zaujímavou alternatívou laku Proteco Lacquer. Je to matný lak, vysoko odolný proti opotrebeniu, ktorý účinne chráni vašu podlahu proti poškriabaniu a stlačeniam, a zároveň si zachováva prirodzenú farbu a vzhľad dreva presne tak, ako u olejovanej podlahy. Lak Proteco Natura je zároveň dvojnásobne vytvrdzovaný a tak je povrch, ním upravenej podlahy, odolný ako u tradičného laku Proteco Lacquer.

mam zaujem tlacitko