Spolu s manželkou si už vyše roka tvoríme našu záhradu. Je to pre nás neuveriteľný oddych a najmä chvíle spoločného tvorenia sú nenahraditeľné pre nás oboch.

Dlho sme zvažovali, ako si vytvoriť oddychovú zónu na príjemné posedenie a prečítanie obľúbenej knihy.

 

Hľadali sme inšpirácie až sme si nakoniec vysnívali nielen oddychovú zónu, ale aj spestrenie a prepojenie trávnika s terasou. Potom však prišli tie ťažšie chvíle. Nájsť realizátora. Bývame blízko Bratislavy, a to obnáša aj vyššie náklady a „nedostatok“ času dodávateľov. Našťastie sme mali kontakt na mladú a ambicióznu firmu z Kysúc – OP WOOD s.r.o. Kontaktovali sme priamo majiteľa. Boli sme potešení, keď sme videli ochotu a ústretovosť. Osobne prišiel na „miesto činu“, aby všetko premeral a zistil našu predstavu. Pomerne rýchlo sme sa dohodli a zakrátko sme boli veľmi milo prekvapení, keď nám na našu elektronickú poštu prišiel nielen ponukový list, ale aj grafický návrh v rôznych variantoch. Samozrejme, sme si vybrali ten, ktorý spĺňal presne našu predstavu a dohodli sme sa.

Boli sme zvedaví, či aj realizácia bude „v štýle“ jednania. Bola. Výsledok, ktorý sme dostali, sa nijako neodlišoval od dohodnutých veci. Dokonca to v realite vyzerá krajšie, ako sme mali očakávania. Sme veľmi spokojní a vrelo odporúčame ich služby.

Štefan a Anna Matúsovci, Čierna Voda – Chorvátsky grob