OP WOOD - vysoko kvalitné drevené podlahy, terasy a drevené kúpeľne

OP WOOD s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom, predajom a montážou celomasívnych a veľkoplošných drevených podláh z domácich aj exotických drevín od firiem PANMAR wood, StillWood, DLH, Tarkett Wood ako aj slovenských výrobcov. Zabezpečujeme kompletný servis akým je dodávka drevených podláh, montáž, lepenie, renovácie a povrchové úpravy lakovaním alebo olejovaním. Takisto ponúkame kompletné poradenstvo ohľadne podláh, vlhkostí a správnych riešení. Spoločnosť vznikla z praxe, postavená na skúsenostiach, ktoré prerástli na základe požiadaviek klientov od montáží aj do predaja kvalitných svetových výrobcov drevených podláh a terás z exotických drevín.

Práve realizujeme

  • apríl 2020 2020-02-17

    Žilina - montáž drevenej terasy Cumaru Čadca - montáž drevenej terasy Cumaru

  • marec 2020 2020-02-17

    Brezno - montáž smrekovej vrstvenej podlahy Kysucký Lieskovec - montáž dubovej palubovky + schody Trnava - montáž dubovej...

  • február 2020 2020-02-17

    Stará Bystrica - výmena a oprava dubovej podlahy Oščadnica - revitalizácia dubovej podlahy + nový olej

dubove parkety stromcek mteak yachtdeck m

dymena drevena podlaha schody mdymena drevena podlaha m

Spoločnosť OP WOOD vám nie len zabezpečí novú kvalitnú podlahu, ale poradí aj, ako vyriešiť všetky nedostatky, na ktoré ste sa pozerali už dlhé roky. Profesionálne poradenstvo a výber najvhodnejšieho riešenia je práve tým rozdielovým momentom, pre ktorý ich voľbu nebude nikto nikdy ľutovať. Na čo siahli, to dostalo nový perfektný vzhľad a význam. Ani neviem, ako im poďakovať. V dnešnej dobe unikát, ktorý sa ťažko hľadá!

Veľká vďaka!

Armi a Kubko" Šramovci